کره جنوبی

همه چیز درباره ی کره جنوبی

خانـ ه لینـ ک ایمیـ لـ پروفایـ لـ طـراح

سریال مردی به نام خدا (با بازی سونگ ایل گوک)

سریال کره ای مردی به نام خدا از سریال های جذاب و دیدنی 2010 کره است که سونگ ایل گوک ( جومونگ ) به عنوان نقش اول سریال نقش آفرینی می کند. در این سریال کره ای سونگ ایل گوک به عنوان مافیای ثروتمندی است که به او لقب خدا داده اند و تنها هدف او از رسیدن به قدرت گرفتن انتقام پدر و مادرش است اما ... 

 سریال کره ای مردی به نام خدا

سریال زیبای مردی به نام خدا با بازی سونگ ایل گوک ( جومونگ ).باز هم سونگ ایل گوک و این بار یک سریال اکشن و عاشقانه ! مایکل کینگ ( سونگ ایل گوک ) با خودش عهد بسته است که انتقام مرگ والدینش را بگیرد ، او معتقد است که با استفاده از قدرت خود که از طریق رهبری یک باند زیرزمینی قاچاق مواد مخدر آن را بدست آورده است میتواند به دشمنانش آسیب برساند . اما وقتی که با یک خبرنگار به نام جین بوبه آشنا میشود ، به دام عشق این خبرنگار میفتد و باورهایش تغیر میکند ، در ادامه داستان …

سریال کره ای مردی به نام خدا

سبک : رمانتیک و اکشن و عاشقانه
+ یکشنبه ششم فروردین 1391 ساعت 20:36 بـ ه قـلمـ مهران

سریال مردی که ازدواج نمی کرد

سریال کره ای مردی که ازدواج نمی کرد سریالی عاشقانه و سرشار از صحنه های خنده دار و سرگرم کننده است داستان این سریال کره ای جالب در مورد مردی است که تا سن 40 سالگی ازدواج نکرده و چندان در حرف زدن با خانم ها مهارت ندارد تا اینکه با خانم دکتری آشنا می شود که شباهت های بسیاری در اخلاق و رفتار باهم دارند

سریال کره ای مردی که ازدواج نمی کرد

او پس از آشنایی با خانم دکتر سعی می کند تا با او حرف بزند و تغییری در او بوجود می آید و سعی می کند تا با صحبت کردن با اطرافیان روابط عمومی خود را افزایش دهد. حتی برای این کار با سگ همسایه هم تمرین می کند. اما آیا او خواهد توانست با خانم دکتر فیلم ازتباط برقرار کرده و حرف های دل خود را به او بزند؟

سریال کره ای مردی که ازدواج نمی کرد

نام های سریال : مردی که ازدواج نمی کرد ، مردی که نتوانست ازدواج کند

سبک : عاشقانه / کمدی

+ یکشنبه ششم فروردین 1391 ساعت 20:34 بـ ه قـلمـ مهران

سریال مری با من ازدواج کن

سریال کره ای مری با من ازدواج کن از سریال های جذاب و دیدنی سال 2010 کره است که از 10 امتیاز 9.3 گرفته و یکی از پرمخاطب ترین سریال های سال 2010 بوده است. این سریال محصول کانال KBS2 بوده و دارای داستانی دراماتیک ، رمانتیک و کمدی است.

مری با من ازدواج کن

مری دختری پر انرژی و بسیار شبیه مادر مرحومش است ولی از نظر خلق و خوی  بیشتر به پدرش رقته و پدر او تاجری ورشکسته  که مشکلات زیادی را برایشان ایجاد می کند. اما مری پدر خود را خیلی دوست دارد. از آنجایی که مری قادر به پرداخت شهریه دانشگاه نبود مجبور به ترک دانشگاه می شود. او بدون داشتن مهارتی خاص مشغول کار های عجیب و غریب می شود. پدر مری برای پرداخت قرض هایش از او می خواهد با مردی به نام جونگ این ازدواج کند. وقتی مری از نقشه پدرش خبردار می شود. نقشه خودش را عملی می کند. او با دوستش مو گیول عکس گرفته و به تلفن همراه پدرش ارسال می کند و در متن آن می نویسد که این پسریه که مری دوست دارد با او ازدواج کند. اما مری ار این قضیه بی خبر است که پدرش بدون اطلاع او قرارداد ازدواج او با جونگ این را امضاء کرده. وقتی جوگ این از این موضوع خبردار می شود به او پیشنهاد می کند تا 100 روز را با هر دوی آنها سپری کند و بعد این 100 روز به هر کدام از آنها علاقه مند شود با او ازدواج کند و ... .
مری با من ازدواج کن

بازیگران : مون گیون یونگ , جانگ گیون سونگ , کیم جاییه ووک , کیم هیو جین

نام های سریال : مری با من ازدواج کن , مری همسرم باش

سبک : عاشقانه / رمانتیک   

+ یکشنبه ششم فروردین 1391 ساعت 20:31 بـ ه قـلمـ مهران

سریال جاسوس شیرین

سریال کره ای جاسوس شیرین سریالی 20 قسمته و فوق العاده خنده دار و سرگرم کننده است و با تماشای این سریال کمدی تمام خستگی روزانه تان از تن تان خارج خواهد شد. دیدن این سریال فوق العاده دیدنی و جذاب را نه تنها برای طرفداران سریال کره ای بلکه به همه پیشنهاد می کنم.


 
سریال کره ای جاسوس شیرین

لی سون آ یک بیوه زن افسر پلیس است که ناگهان متوجه میشود به وسیله یک پلیس مخفی به نام یو ایل دستگیر شده و به بخش امنیتی ساختمان ضد جاسوسی برده میشود .
کانگ جو کسی ست که به بخش بازجویی جنایی منتقل شده و پرونده گذشته سون آ رو باز میکنه که نشان میدهد او در بین دو جریان گرفتاری های پلیسی و یه سری مسائل اقتصادی گرفتار شده و رازهایی که در این بین جاریست ….
یکی از ان پرونده ها برای گرفتار کردن یو ایل کافیست کسی که میگویند : اون مرد کیه و چرا اینجاست ؟
یک سریال واقعا کمدی و شاد …. با بازی دنیس اوه …

سریال کره ای جاسوس شیرین

بازیگران : Yoo Sun , Lee Joo Hyun , Jung Jong Joon  , Nam Sang Mi

نام های سریال : سریال کره ای جاسوس شیرین , Sweet Spy

سبک :  کمدی    

+ یکشنبه ششم فروردین 1391 ساعت 10:26 بـ ه قـلمـ مهران

سریال بلند پرواز

سریال کره ای بلند پرواز از پرطرفدار ترین سریال های 2011 کره ای است که افراد زیادی مشتاق تماشای آن بودند و می توان آن را از محبوب ترین سریال های کره ای 2011 به شمار آورد . این سریال دارای زیرنویس فارسی روان بوده و دارای کیفیت عالی است.

سریال کره ای بلند پرواز ( Dream High )

این سریال در هنرستانی که پر از دانش آموزهای عاشق هنر هست، شکل می گیرد، دانش آموزان این مدرسه همگی سعی دارند روزی از بهترین خوانندگان کره شوند، در بین انها دختری به نام هایمی است که حسادت بقیه رابر انگیخته میکند، موفقیتهای او باعث حسادت صمیمی ترین دوستش ،یونهی میشود طوری که او....

سریال کره ای بلند پرواز ( Dream High )

نام های سریال : بلند پرواز ، رویای بلند

سبک : عاشقانه / موزیکال / مدرسه ای

+ شنبه پنجم فروردین 1391 ساعت 22:54 بـ ه قـلمـ مهران

سریال دختر من

سریال کره ای دختر من سریالی 16 قسمته است که از کانال SBS پخش شده است. این سریال دارای سبکی عاشقانه و کمدیست و سرشار از صحنه های خنده دار و عاشقانه می باشد.

سریال کره ای دختر من

جو یو رین دختری زیباست که به عنوان راهنمای تور های مسافرتی مشغول بکار است و در این زمینه « جین پیو » برادر دوستش هم به او  کمک می کند « یورین » به خوبی به سه زبان ژاپنی ، چینی و هنگ کنگی صحبت می کند و تا حدودی هم می تواند به زبان فیلیپینی صحبت کند و بیشتر از همه در موقعیت های سخت با دروغ گفتن خودش رانجات می دهد بواسطه پدرش که همیشه در شرط بندیها می بازد « یورین » آواره است برای همین در کشور های مختلف زندگی کرده است  . او طی یک تصادف با Seol Gong-chan آشنا میشود و بعد از اتفاقهایی که پشت سر میگذارد به خواست او نقش دختر عمه ی گمشده اش را ایفا میکند تا به پدربزرگ در حال مرگ او کمک کند اما همه چیز طبق نقشه آنها پیش نمیرود و قرارداد یک روزه آنها به چند روز و در انتها برای همیشه ختم میشود تا آنها برای همیشه نقش دختر عمه و پسر دایی همدیگر را بازی کنند در حالیکه چیزی میان آنها به نام عشق بوجود آمده است .

سریال کره ای دختر من

بازیگران : Park Si Yeon , Lee Jun Ki , Lee Da Hae , Lee Dong Wook

نام های سریال : دختر من , My Girl

سبک : عاشقانه / کمدی    

+ شنبه پنجم فروردین 1391 ساعت 22:52 بـ ه قـلمـ مهران

سریال باغ اسرار امیز

باغ اسرارآمیز یه سریال رمانتیک فانتزی است با بازی هیون بین ستاره محبوب و دوست داشتنی سریال های کره ای که توسط زوج سازنده سریالهای عاشقانه ای مانند در فضا و سیتی هال، کیم اون سوک و شین ووچول ساخته شده است.


سریال کره ای باغ اسرارآمیز
این سریال داستان کیم جو وون رو حکایت می کند که به نظر یک مرد کامل است با خودبینی و تکبر درونی، و گیل راایم، یک زن بدلکار که زیبایی و هیکلش باعث حسادت بازیگرهای زن است.یک روز آنها وارد یک خانه عجیب در کوهستان میشوند.یه پیرزن عجیب به آنها شراب می دهد تا بخورند. روز بعد آنها متوجه میشوند که بدنهایشان با هم عوض شده است...

سریال کره ای باغ اسرارآمیز

بازیگران : Choi Yoon So , Lee Jong Suk , Kim Sung Oh  , Yoo In Na

نام های سریال : سریال کره ای باغ مخفی , Secret Garden , سریال کره ای باغ اسرارآمیز

سبک : عاشقانه / کمدی    

+ شنبه پنجم فروردین 1391 ساعت 22:51 بـ ه قـلمـ مهران

سریال عشق درس

سریال کره ای عشق درس سریالی 16 قسمته کمدی , رمانتیک و آکادمیک است و محصول 2010 کانال KBS2 می باشد. سریال کره ای عشق درس دارای داستانی مهیج و دیدنیت که در آن دانش آمزان تنبل اما با جنم برای اثبات خود ماجراهای زیادی را می آرینند و ...

سریال کره ای عشق درس
سوک هو وکیلیست که از او درخواست می شود تا مدرسه  بیونگ موم را از شرایط سختی که گرفتار آن شده است نجات دهد این مدرسه به دلیل ریتینگ پایین آن در بین مدارس دیگر ثبت نام کنندگان چندانی ندارد و افرادی هم که در ان ثبت نام می کنند همگی تنبل و سر به هوا هستند.

سوک هو با تحویل گرفتن این مدرسه به فکر چاره می افتد و تنها چاره ای که پیدا می کند ثربیت دانش آموزانی است که از بهترین دانشگاه کره ( چون ها ) پذیرفته شوند. بنابراین کلاسی فوق العاده ترتیب می دهد تا دانش آموزان را برای شرکت در امتحان پذیرش این دانشگاه آموزش دهد. پنج نفر از تنبل ترین دانش آموزان مدرسه در این کلاس ثبت نام می کنند با این امید که بتوانند با سخت کوشی و پشتکار از این دانشگاه پذیرش شده و توانایی های خود را به اطرافیان شان اثبات کنند.

سریال کره ای عشق درس

سوک هو تصمیم می گیرد با افزایش تعداد ورودی های دانشگاه چون هو مدرسه بیونگ موم را به مدرسه ای مطرح در کره مبدل کرده و ثبت نام کنندگان آن را همه ساله افزاش دهد و این دانشگاه را از ورشکستگی نجات دهد اما آیا او با این دانش آموزان موفق به این کار خواهد شد؟

آیا این دانش آموزان با ماجرا جویی هایشان می توانند در این دانشگاه پذیرفته شوند؟

بازیگران : Yoo Seung Ho , Oh Yoon Ah , Bae Doo Na  , Kim Soo Ro

نام های سریال : سریال کره ای عشق درس , God Of Study , Master Of Study

سبک : عاشقانه / کمدی / آکادمیک    

+ شنبه پنجم فروردین 1391 ساعت 22:47 بـ ه قـلمـ مهران

سریال بچه های زمین گلف

سریال کره ای بچه های زمین قلف

سریال کره ای بچه های زمین گلف داستان یک گلف باز مشهور به نام جان لی ست که می خواهد از بین دو زن ملکه گلف بعدی را انتخاب کند .جان لی اولین گلف باز کره ای ست که نائل به دریافت مدالهای مهمی شده و حتی در برزیل هم مورد توجه بوده هی ریون یک دختر گلف بازی ست که همیشه در بهترین محیطها بوده و به عنوان یکی از بازکنان گلف نخبه شناخته شده و همیشه بخاطر زخم عمیقی که درون خود احساس می کرده به انسانی درون گرا تبدیل شده در مقابل وی دختری ست به نام سانگ می سو که گذشته فقیرانه ای داشته و مادرش در گذشته به عنوان یک حمل کننده وسائل تنیس کار می کرده وی شخصیت درخشان و یک تلاش قاطعانه برای بهترین گلف بازشدن را درون خودش دارد و می خواهد که بهترین باشد . این سریال فوق العاده زیبا که تمی ورزشی و عاشقانه دارد را تقدیم به دوستداران سریال های کره ای می کنیم.

سریال کره ای بچه های زمین قلف

بازیگران : Uee , Lee Yong Woo , Lee Da Hee  , Yoon Yoo Sun

نام های سریال : سریال کره ای بچه های زمین گلف , Birdie Bodies

سبک : عاشقانه / کمدی / ورزشی   

+ شنبه پنجم فروردین 1391 ساعت 22:45 بـ ه قـلمـ مهران

سریال یک درصد از هر چیزی

با بازی هان هه جین (سوسانو)

سریال کره ای یک درصد از هر چیزی

سریال یک درصد از همه چیز با بازی بازیگر و ستاره سریال های کره ای هان های جین یا سوسانو است. کیم جونگ هوا یک دختری است که معلم جوان سخت کوش مدرسه راهنمایی است که به پول هم علاقه دارد . او به شدت خونگرمه و دوست داره به همه کمک کنه . او یکبار برای حمل وسایل به مردی کمک می کنه و در نتیجه اون پیرمرد به شدت سپاسگذارش می شود . این پیرمرد رییس پولدار یکی از شرکتهای معروف است . نوه ارشد اون کانگ دونگ وون تاجر موفقی است که با پدربزرگش رقابت می کند . برای همین اون برای رام کردن نوه سرکشش کیم جانگ هوا ، وصیت می کند که همه ثروتش به کسی برسد که با اون دختر معلم عروسی کند . پدر و مادر کانگ او را مجبور می کنند که به دیدن دختری برود که پدر بزرگ برای نوه عزیزش در نظر گرفته است. اگرچه در اول کار کیم و کانگ قبول نمی کنند چون کانگ جذاب ولی به شدت بد رفتار است ، این توافق آنها را به هم نزدیکتر می کند .... با تدبیر پدربزرگ هرچند رابطه ای که در اول کار 99 درصد غیر ممکن بوده با یک درصد شانس به عالی ترین رابطه تبدیل می شود.

سریال کره ای یک درصد از هر چیزی

بازیگران : Han Hye Jin , Kang Dong Won , Kim Jung Hwa  , Lee Byung Wook

نام های سریال : سریال کره ای عروس 18 ساله , sweet 18

سبک : عاشقانه / کمدی   

+ شنبه پنجم فروردین 1391 ساعت 22:43 بـ ه قـلمـ مهرانطراح : صـ♥ـدفــ